bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Wolontariusz/wolontariuszka programista/programistka do wsparcia działań stowarzyszenia

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym już 10 lat na rzecz jawności i przejrzystości życia publicznego w Polsce oraz rozliczalności władz publicznych.

Obecnie wspieramy jedyną w naszym kraju akcję projawnościową, realizowaną przez obywateli i właśnie w związku z nią poszukujemy wolontariusza/wolontariuszki do rozbudowania narzędzia internetowego TRUP (Totalny Rejestr Umów Publicznych) – trup.siecobywatelska.pl.

Szukamy osoby podchodzącej z entuzjazmem do nowych wyzwań, gotowej na poznanie nowych technologii oraz pracę z otwartym oprogramowaniem. Oczekujemy znajomości: AngularJS, JavaScript, DJango, Python, PHP, MySQL, HTML, CSS, Linux (a przynajmniej większości wskazanych programów).

Oferujemy współpracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju, wsparcie merytoryczne, możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce, udział w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie, możliwość poznania i współpracy z osobami, z całej Polski. Liczy się dla nas efekt, dlatego nie będziemy patrzeć na zegarek, a szczegóły współpracy omówimy indywidualnie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem: biuro@siecobywatelska.pl z dopiskiem "TRUP programowanie".

Więcej informacji o Stowarzyszeniu znajdziesz pod adresem: www.siecobywatelska.pl.Opublikował: Szymon Osowski
Publikacja dnia: 30.06.2014
Podpisał: Szymon Osowski
Dokument z dnia: 30.06.2014
Dokument oglądany razy: 2 598